A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Jakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Bajram Jakaj është një këngëtar i njohur. Shkollen fillore e perfundoi ne Prelrz te Muhaxhereve, pastaj te mesmen gjimnazi shkenc ne Feriza. Si muzikant kisht filluar ne klas te 4 te vitit 1994 ne qifteli ku organizonte koncertin e shkolles. Ne 1997-8 kaloi ne fizarmonike dhe ne vitin 2001 kaloi ne solo kendim, ku vazhdon te ushtroje profesionin edhe sot si kengetar-instrumentist....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Stafai

Demush Malaj

GT

Armend Sherifi

Flori Çoçaj

Shkelqim Kosova

Shkumbin Tafilaj

Mili Sallauka

Fikret Bislimi

Liridon Sefa


Tags: Bajram Jakaj

Krijo Një Kartolinë