A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Barbana - Nuse Qafegastare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2013

2013-05-10T10:40:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse Qafegastare" kënduar nga Barbana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Barbana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin