A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardh Spahja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Bardh Spahja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 12 Janar 2010, Bardh Spahja publikon videoklipin "Me Shikim Te Pare". Më datë 18 Mars 2016, Bardh Spahja publikon videoklipin "Pse". Më datë 23 Mars 2018, Bardh Spahja publikon videoklipin "Mjalti I Mjaltit". Më datë 8 Tetor 2018, Grupi Diamant publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Te Gezojme Se Bashku

Bardhi


» Dërgo Një Këngë »

Mjalti I Mjaltit
Pse
Me Shikim Te Pare


Artistë Të Ngjashëm:

Arben Dema

Sadik Uka

Blerim Marshiqi

Besim Elshani

Shqipri Kelmendi

Ali Gërguri

Lumni Tershana

Burim Bytyqi

Beni Baksi

Shkelqim Kola


Tags: Bardh Spahja, Bardhyl Spahia, Bardh Spahia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018