A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bashkim Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Bashkim Spahiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në Qershor 2005, Bashkim Spahiu merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Ishe Ajo". Në vitin 2009, Bashkim Spahiu publikon albumin "U Martove" Në vitin 2010, Bashkim Spahiu publikon albumin "Si Llokum" Në vitin 2011, Valbona Spahiu & Bashkim Spahiu publikojnë albumin "S'ka Pishman" Më datë 9 Maj 2012, Bashkim Spahiu publikon videoklipin "Sonte Behet Nje Vjet". Në vitin 2012, Bashkim Spahiu publikon albumin "A Ma Ban Hallall" Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live (2014)

Princesha (2013)

A Ma Ban Hallall (2012)

S'ka Pishman (2011)

Si Llokum (2010)

U Martove (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Ferdez
Papuqe
Shoke
Dashuria E Pare
Sonte Behet Nje Vjet
Avash Avash
Me Ty
Po Ta Perkujtoj
Ajshe


Artistë Të Ngjashëm:

Ahmet Mehmeti

Bekim Kumanova

Ruzhdi Durmishi

Astrit Zikolli

Florimi

Qamil Hondozi

Fani (M)

Ymer Bajrami

Bimi Mustafa

Muhamet Sejdiu


Tags: Bashkim Spahiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018