A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beatrix Ramosaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  183
  • Vendlindja:
  • Groningen 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Beatrix Ramosaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes, Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Beatrix eshte mbesa tjetër e këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe motra e Argjentina Ramosaj. Ajo shprehet: "Tezja ime është frymëz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Mbesa e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Anxhelina Hadergjonaj

Motra e

Alban Ramosaj

Kushurira e

Argjentina Ramosaj

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Greta Koçi

Enca

Samanta Karavella

Arilena Ara

Klea Huta

Dhurata Ahmetaj

Elhaida Dani


Tags: Beatrix Ramosaj, Trixa, Beatrix Kamerolli

Beatrix Ramosaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018