A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  139
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bebe është një këngëtar. Shpetim Hajdini, qe ndryshe nga te tjeret njihet edhe si BEBE. Ndonese nuk eshte kengetar i njohur. Por nqs se e shofim nga ana e arstistit ka arritur qe zemrat, e publikut ti marr shume shpejt. Shpetimi per dallim nga tjeret, eshte shum ndryshe etj. Bebe gjithashtu njihet si nje nder vlogeret me te medhenj ne Kosove. Ai bën vlog per jeten e tij te perditshme apo diqka interesante. Beben pati ndihme nga miqte dhe familjart e tij për të arritur de...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjend

Megi (Mergim Jusufi)

Big Flaw

Arba-G

Uragani

Unfame

Da Freak

Virus

Ridi

Bejuos


Tags: Bebe, Shpetim Hajdini

Bebe në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë