A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Behare Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Gurrakoci (Ferizaj) 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Behare Shala është një këngëtare e njohur. Ajo ka filluar te merret me muzike qe nga mosha e re 12 vjeqare. Ajo ka studiuar fakultetin juridik si dhe njeh mire gjuhen franceze. Kenga e saj me e pelqyera deri me tash eshte "Ne tren per Perzeren". Në vitin 2011, Behare Shala publikon albumin "Jabanxhiu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Syzana Jashanica

Dafina Kastrati (Gjakove)

Aferdita Bajrami

Linda Mirena

Leonida Marjakaj

Fitore Gjonbalaj

Drenusha Latifi

Besa Morina

Valentina Ajdari

Valentina Rama


Tags: Behare Shala

Krijo Një Kartolinë