A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Behare Shala - Ylli Botes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2015

2015-12-11T14:38:49


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ylli Botes" kënduar nga Behare Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behare Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...