A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Dehari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Bekim Dehari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 2 Maj 2008, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Une Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Unë Dhe Ti". Në vitin 2009, Bekim Deari publikon albumin "Sot Dasma Fillon". Më datë 18 Korrik 2011, Bekim Deari publikon videoklipin "Ti Pa Zemer". Më datë 31 Tetor 2012, Bekim Deari publikon videoklipin "Potpuri Me Defa". Më datë 27 Qershor 2014, Bekim Dehari & Sefaja publikojnë videoklipin "Potpuri 2014". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

100% Live (2016)

Gabimisht (2014)

Unë Dhe Ti (2009)

Sot Dasma Fillon (2009)

As N'tokë E As N'qiell


» Dërgo Një Këngë »

Potpuri 2014
Potpuri Me Defa
Knaqu Dashnija Jem
Une Dhe Ti
Ti Pa Zemer


Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Hoxhaj

Uran Dervishi

Enver Haliti

Nura

Celi Uka

Niku

Viagra

Danny Boy

Skender Xhafa

Orhan Zeneli


Tags: Bekim Dehari, Bekimi, Bekim Deari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018