A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bekim Kastrati është një këngëtar i njohur. Bekim Kastrati u shoqerua me muzik qe nga mosha 5 vjeqare,dhe prej vitit 2003 ai filloi te njihet pasi realizoi kengen e tij te pare neper ekranet televizive "Albana". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet". Në vitin 2010, Bekim Kastrati publikon albumin "Kujto Dashurine Time". Më datë 30 Qershor 2011, Bekim Kastrati publikon videoklipin "Kam Jetu Me Ty". Në vitin 2014, Bekim Kastrati publikon album...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Disponimin Tuaj (2014)

Kujto Dashurine Time (2010)

Potpuri Me Yjet (2006)

Zemra Pa Dashni


» Dërgo Një Këngë »

Bijo Mori Bij
Kam Jetu Me Ty
Super Femer
Maturant
Shkele Besen Tende
Ne Dasmen Tende
Kujto Dashurine Time


Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Shpenadija

Marlen Qelia

Bajram Asllani

Claudio La Regina

Hazir Qelaj

Evans Rama

Afrim Uka

Alberti

Tefik Islami

Hysen Smajli


Tags: Bekim Kastrati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018