A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bekim Kastrati - Veq Nje Cast


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/04/2008

2008-04-18T08:15:45

Teksti:

Agron Jashari


ref:
ti ke lind veq per mua,per mua
une kam lind veq per ty,per ty
ku do t'vidh një ditë ti
të jemi bashkë të dy
t'mos mbetesh lotë në sy

zemra vetem nje here falet
e tashme ate ta kam fal
se shpirtin s'mund ta ndal
ne dashurine e pare

me mungon kur jemi larg
e shpirti qetsi s'më gjen
fluturon e tek ti vjen
si zog që lyp folen

VEQ NJE QAST,VEQ NJQ QAST
NE TE DY TE JEMI BASHKE

ref :.......

qdo nate ne enderr me qfaqesh
e une dua qe ta dish
sa here qe gjumin ma prish
te therras tek une te vish

ne qdo vend qe jem takuar
tash shetis ne ato vende
me shpres se aty je ende
dhe ndjej aromen tende

VEQ NJE QAST,VEQ NJQ QAST
NE TE DY TE JEMI BASHKE

ref:......


Ky tekst u dërgua nga arta
Më Shumë...