A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bekim Kastrati - Qdo Gje Mbaroi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2011

2011-11-05T18:59:30


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qdo Gje Mbaroi" kënduar nga Bekim Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Donika Gashi & Ferki Shala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Donika:
Te shikoj ne sy dhe dhembje ndjej,
sdua te flas per asnje fjale,
smund ta gjej

TNT Ferki:
E di se eshte e veshtir vetem ty,
rast tjeter nuk ka per ne te dy

Ref:
Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,tash cdo gje mbaroi.

Donika:
Ti perse duhet jete keshtu e pse duhet perfundoj,
ky gezim ketu

TNT Ferki Shala:
Qdo ike shum kthesa edhe kjo duhet te jesh i fort te vazhdosh prap te fillosh.
Ref:Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,
tash cdo gje mbaroi.Më Shumë...