A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bekim Kastrati - Dasht E Pa Dasht


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2014

2014-06-30T14:09:56

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasht E Pa Dasht" kënduar nga Bekim Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mahmuti:
Deshta me i thanë zemrës, prej teje me u nda
Deshta me i thanë synit, kurrë ma mos me t'pa
Deshta me i thanë lotit, për ty mos me dalë
Po çka kam në zemër s'ndryshohet me fjalë.

2x:
Dashtë e pa dashtë
mendja te ti shkon
Dashtë e pa dashtë
Oh zemra të kërkon.

Shyhretja:
Deshta me i thanë zemrës, prej teje me u nda
Deshta me i thanë synit, kurrë ma mos me t'pa
Deshta me i thanë lotit, për ty mos me dalë
Po çka kam në zemër s'ndryshohet me fjalë.

2x:
Dashtë e pa dashtë
mendja te ti shkon
Dashtë e pa dashtë
Oh zemra të kërkon.Më Shumë...