A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekim Kumanova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Bekim Kumanova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2008, Bekim Kumanova publikon albumin "Hile Hile" Në vitin 2010, Bekim Kumanova publikon albumin "Tallava Për Shoqeri" Më datë 16 Qershor 2011, Elda Berisha publikon videoklipin "Kengen Mos Ta Ndalim", në bashkëpunim me Bekim Kumanova. Në vitin 2011, Bekim Kumanova publikon albumin "100% Live 2011" Më datë 22 Tetor 2012, Bekim Kumanova publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram". Më datë 24 Dhjetor 2012, Bekim Kumanova & Valbo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare

Live 2017 (2017)

100% Live 2011 (2011)

Tallava Për Shoqeri (2010)

Hile Hile (2008)

Gabimisht U Dashuruam


» Dërgo Një Këngë »

Ti Me Ke Vra
Krejt I Ke Haram
Hey Zemer
E Drejta
Bum Bum


Artistë Të Ngjashëm:

Muhamet Sejdiu

Bimi Mustafa

Florimi

Ymer Bajrami

Fani (M)

Ahmet Mehmeti

Ruzhdi Durmishi

Qamil Hondozi

Astrit Zikolli

Isa Neziri


Tags: Bekim Kumanova

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018