A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bekim Zogaj - Me Dy Fytyra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2017

2017-11-11T19:00:02

Muzika:

Bekim Zogaj

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Ardian Kastrati


Me ndjenja me lujt ti meriton cmim,
N'dashni e mire e mire per aktrim,
A do jesh e lumtur me tjetrin kur pin
Gezuar, gezuar per lotet e mi.

(Ref.)
Me dy fytyra, me ke buzeqesh
Me dy fytyr,flet edhe hesht
Me dy fytyra sa shume me ke vra
E une veq kom dasht,te lumtur me t'pa

Mendove kush je kurr nuk merret vesh
N'dashni kur permendesh,je shembull i keq
A do jesh e lumtur me tjetrin kur pin
Gezuar, gezuar per lotet e mi

(Ref.)
Me dy fytyra, me ke buzeqesh
Me dy fytyr,flet edhe hesht
Me dy fytyra sa shume me ke vra
E une veq kom dasht,te lumtur me t'pa


Ky tekst u dërgua nga FlorentinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018