A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bekon Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Bekon Mehmeti është një këngëtar. Bekon është kantauror dhe tekstshkrues nga Kosova. Bekon ka të përfunduar shkollë e muzikës në Prishtinë drejtimi solokëndim dhe piani vazhdon studimet në bachelor drejtimin Muzikologji. Bekon muzikën ka nisur në moshën 7 vjeçare duke ekzekutuar piano ai luan edhe në Kitarë dhe bass. Bekon ka mbajtur mbrëmje të ndryshme nëpër bare të ndryshme si këngëtarë i muzikës qytetare por edhe si pianist dhe kitarist. Bekon në vitin 2016 ka themeluar komp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mafia

Mc Loti

Ardian Rexhepi

King

Uragani

Ecstasy Tlg

Loyal Man

Banyy Am

Roland Mullaavda

Mad Boy


Tags: Bekon Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018