A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bekon - Ike Larg  (Feat. Muaad)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2018

2018-06-13T17:08:48

Featuring

Muaad

Muzika & Teksti:

Bekon Mehmeti

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

MuaadNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ike Larg" kënduar nga Bekon.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ike Larg".
Videoklipi nga Bekon i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018