A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Beli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 14 Dhjetor 2013, Ilda publikon videoklipin "Kshu E Boj", në bashkëpunim me Beli. Në vitin 2014, Beli & Klodi publikojnë albumin "Dasma Me Gurbetaqar". Më datë 4 Mars 2015, Beli & Klodi publikojnë videoklipin "E Du E Du Dashnin E Vjeter". Më datë 18 Nëntor 2015, Beli publikon videoklipin "T'kam Me Vete", në bashkëpunim me Valton Krasniqi. Në vitin 2016, Beli & Klodi publikojnë albumin "Tallava Bombastike". Më datë 16 Nëntor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Tallava Bombastike (2016)

Dasma Me Gurbetaqar (2014)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Dyli

Kokoshi

Driton Jakaj

Agush Idrizi

Bajram Zyberaj

Perparim Murati (Papi)

Ernim Ibrahimi

Afrim Muçiqi

Hazbi Thera

Hermes


Tags: Beli, Bel Duraku, Albert Duraku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018