A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beni Xhemas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Beni Xhemas është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai jeton ne Austri me familjen qe nga viti 1993 dhe kenga e tij e pare u publikua ne vitin 2008. Më datë 28 Mars 2014, Beni-Xhemas publikon videoklipin "Shqiptarizëm". Më datë 21 Korrik 2015, Beni Xhemas publikon videoklipin "A Po Dalim". Më datë 16 Prill 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "Loqka". Më datë 27 Gusht 2016, Beni Xhemas publikon videoklipin "#Modele". Më datë 30 Korrik 2017, Beni Xhemas publikon videoklipin "Natyra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aros

Rascom

Dardan Osmanollaj

Cyclone

Mr.Trimi

Sacrifice

Tensioni G

Retno

D-Komit

Miril


Tags: Beni Xhemas, Beni-Xhemas, Arben Xhema, Bx

Krijo Një Kartolinë