A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bennito është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Prill 2019, Bennito publikon videoklipin "Dance". Më datë 10 Qershor 2019, Bennito publikon videoklipin "S'po Ma Nin", në bashkëpunim me Rezy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Don M1no

Kino

Labb.1

Albo 06

Fida

Dashoni

MMG Babloki

Black-Eagle

Art


Tags: Bennito

Krijo Një Kartolinë