A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Berat Demiri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Berat Demiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Jeton dhe vepron ne Gjilan. Në vitin 2015, Berat Demiri publikon albumin "Live 2015"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gentian Gojani

Pleurat Lajçi

Durim Malaj

Hevzi Kumanova

Isen Selimi

Valmir Shala

Sajmir Misku

Real Mc

Kasso

Krayzie Xia


Tags: Berat Demiri

Krijo Një Kartolinë