A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Berkan - Kujt Ti Them Zemer


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Këngë e albumit:

"Maraton"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005


Në ty besova
Ta fala jetën
Por më mashtrove
Më tradhtove
Të pash me një tjetër
Shumë të deshta
Të adhurova
Por u shqetsova, u tranova
Syve sju besova

Zemër t'kam thirr çdo herë ty
Por kujt ti them Zemër ah un tani?

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Un i sinqert
Ti lozonjare
Sa jam shtresuar, shokuar
Te pash ashiqare
Ti me tjetër
Pa tekst më laje
Kur un të pash
Sa nuk rash
E asgjë nuk të thash

Zemër t'kam thirr çdo herë ty
Por kujt ti them Zemër ah un tani ?

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Ahhhhhh!
Jo nuk do qaj!
Mo nuk do lus!
Çdo zemër femre vetëm do ta kpus!
Ahhhhhh!

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!

Jo nuk do qaj un e askën nuk do lus!
Çdo zemër femre un vetëm do ta kpus!
Do të jem shumë i nis nuk do besoj un mo!
Çdo femër do ngënjej e në fund do e lo!


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018