A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bertan Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  162
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bertan Asllani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takuar edhe shumë nga shoqëria e tij. Muzikë ishte diçka që ai gjithmonë kishte dashur të angazhohej në të. Dëshira e tij për të qenë këngëtar, tekstshkrues, producent ishte diçka nga e cila kurrë nuk hoqi dorë. Dhe kështu kur ishte 11 vjeç ai këndoi për herë të parë me një grup Turk në vitin 1996. Më vo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

İmkansiz (2013)

Akoma Te Du

Besa Besë


» Dërgo Një Këngë »

Nuk Vjen Parasysh
Zemer
Kujt I Thua Xhan
Damla Damla
Ben Lazim
Aşk Herşeyi Affeder
Belki De
Ilaç Nuk Gjej
E Ta Kisha Dit
Litari


Përkthime (5)


Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Red Bloody

Mateus Frroku

Klejvis Saliaj

Egzon Pireci

Kristo Thano

Gëzim Gashi

Gzim Ukiqi

Gerard Merdani

Kelly


Tags: Bertan Asllani, Bertani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018