A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bes Kallaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  308
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bes Kallaku është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më shumë se me emrin e vërtetë e njohin si Gjini i “Portokallisë”. Besart Kallaku, sot është ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë” dhe jo vetëm për stafin, i cili duket se nuk bën dot pa të, por edhe për gjithë audiencën që e ndjek këtë show. Mjaft popullor për personazhet dhe batutat që përdor, ai ka krijuar një profil interesant, për të cilin publiku e duartroket, por edhe kritika e vlerëson. Nëse keni qeshur dhe jeni argëtuar me personaz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Xhensila Myrtezaj

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Mamaqi

Seldi Qalliu

Elgit Doda

Kastro Zizo

Flori Mumajesi

Alban Skenderaj

Ermal Meta

Vedat Ademi

Korab Shaqiri

Adrian Gaxha


Tags: Bes Kallaku, Gjini, Portokalli, Portokallia, Besart Kallaku

Bes Kallaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018