A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bes Kallaku & Rati - Jeta E Funit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2014

2014-05-05T16:22:59

Më Shumë Nga

Rati


-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

-BESI-
BESI ene RATI prej katunit
hajt ta djegim sonte me jeten e funit
ah moj jeta marshallah
hajt ta djegim sonte shkojm ne tallava
mylle gojen jeta (shshsht) mos boj zoo
badiga badiga aspi karrallo
i hypim x6 nisna per tiron
kena mush me euro çanten louis vuitton
ne jena skiftera nuk jena legena
dhe ti ke çant Gucci po 2mij lek ke mrena
u mbaru ne shishja ça do bojm masnaj
shkojm e shkunim xhepat ç'aty ke butterfly

-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

-BESI-
alo jeta ça je tu bo?
na shkoi jeta qef e tallava
jeta funit si asnji tjeter
se kur dojn gjigandet leku bohet leter
çunat me shoqnine i pershneti RATI
hajde hudhim paret si vin nga lazarati
jena mbledh reth minifuni
t'pim e hudhim pare se kjo esht jeta funit
lene jeta nota spaska fund
na iken dhe femnat se paret na marun
ah moj jeta u bo nomi
Bolero Bacardi e vu ke Amsterdami

-RATI-
oh hajde jeta jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit
hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit

hajde hajdee jeta o jeta funit
hajt ta djegim taa djegim o jeta funit.


Ky tekst u dërgua nga don zhaku
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018