A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa

Tatuazh Në Zemër ➡ Tattoo In The Heart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Tatuazh Në Zemër

Shenjë të kam përjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër, në zemër
Shpirtin lë nënshkrim
Brenda trupit tim
Miku im më i vjetër

REFRENI:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo, nuk dua një tjetër, një tjetër
E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër.

REFRENI 5x:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan


Tattoo In The Heart

You are my forever mark
My lovely pain
Carved deep inside my heart, inside my heart

You left your soul signed
Inside my body
My oldest friend.

2x
I give my life for you
Beacuse you are tattoo in the heart
You're the one that i got
The strength that keeps me alive
in my soul like a titan.

Open your eyes wide
Give me the blue sky
I Don't want anyone else, anyone else.

I feel it under my skin
Today more than ever
Our old romance

5x
I give my life for you
Beacuse you are tattoo in the heart
You're the one that i got
The strength that keeps me alive
in my soul like a titan.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018