A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Besa - Lamtumirë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Besa"


Sonte dua te ndjej larg
si te harroj ty pa kuptuar
largohem une ngadale
(largohem une ngadale)
tani mbetet vec nje cast
si te them une lamtumiren
kete nate qe sqaj
(kete nate qe sqaj)

e une te genjen une me nje fjale
ti qe sme beson
me thuaj cfare te them
ndoshta me nje puthje lerme te shkoj
te lutem ti me fal
dua te harroj

leshome dhe me kthe
te harroj ty lehte nuk mundem
jo nuk eshte e lehte
(jo nuk eshte e lehte)
afer teje tani jam
thua te te lendoj
por si une lamtumire te te jap
(lamtumire te te jap)

e une te genjen une me nje fjale
ti qe sme beson
me thuaj cfare te them
ndoshta me nje puthje lerme te shkoj
te lutem ti me fal
dua te harroj

tani do jem pa ty
ne kete bote
lamtumire ti
ti me nuk egziston
ne kete nate
te them une lamtumire
cdo gje sot e mbaron
dhe shko, ti shko

si enderr ti erdhe
vetem per pak caste
pastaj u ktheve ne nje iluzion
nje ndjenje pa kuptim
tani, tani erdhi koha te te them
lamtumire, lamtumire

tani do jem pa ty
ne kete bote
lamtumire ti
ti me nuk egziston
ne kete nate
te them une lamtumire
cdo gje sot e mbaron
dhe shko, ti shko


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018