A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besa - Versus


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/10/2011

2011-10-07T15:02:12

FEELING SCARED AND LOST ALL BY MYSELF
SO COLD IS THE WORLD THAT KEEPS ME IN A CAGE
SCARY'S THE LIGHT AWAY
KEEP ON CHASING DREAMS
THOUGH NOTHING'S AS IT SEEMS
I HOPE I'LL SEE A WAY
TO FIND A BETTER DAY
YOU HURT ME TOO
I SPENT ALL MY TRUST ON YOU
REF.
I NEVER THOUGHT I'D SEE YOU ONE DAY
YOU DID IT YOUR YOUR WAY
YOU MEANT IT NOW YOU'RE GONE
AND I'M ALL ALONE
YOU TURNED MY HEART TO STONE
I NEVER THOUGHT I'D LEARN THE HARD WAY
I'LL REACH MY DREAMS SOMEDAY...
YOU MADE ME STRONGER, THAN YOU'LL EVER KNOW,
YOU TURNED MY HEART TO STONE

MEMORIES ARE FLASHING
THROUGH MY EYES
GOODBYE... IS THE WORD
THAT HAUNTS ME ON AND ON
IT'S OVER STILL DON'T KNOW WHEN
NOW YOU'RE COMING BACK
IT'S STILL THE SAME OLD ACT
I'M NOT THE SAME OLD FOOL
IT'S MY TURN TO BE CRUEL
YOU CAN'T PRETEND , YOU WANTED OUR LOVE TO END
CHORUS X 2


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018