A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Besa - Fishekzjarre


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  80

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2012

2012-06-03T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9


Ref x 2

Ti ndizje fishekzjarre,
për mua lart në qiell e di
një botë imagjinare,
që ma krijoje vetëm ti

I
Si të çmendur, në çdo vënd ne
U puthëm, oh
Nuk ndalonim dhe jetonim oh

Të gjithë për ne flisnin, e bërtisninGjithmonë e kujtoj
Në detaje të mendoj..

Ref x 2

Ti ndizje fishekzjarre,
për mua lart në qiell e di
Një botë imagjinare,
që ma krijoje vetëm ti

II

Si të çmendur, nuk do t'jemi
Sot ne jo
Kalimtare, ishte ajo kohë...

Afër më mbaje, nuk më ndaje
Gjithmonë e kujtoj
Në detaje të mendoj...


Ref x 2

Ti ndizje fishekzjarre,
për mua lart në qiell e di
Një botë imagjinare,
që ma krijoje vetëm ti

Ti ndizje fishekzjarre
Një botë imagjinare

Ti ndizje fishekzjarre,
për mua lart në qiell e di
Një botë imagjinare,
që ma krijoje vetëm ti


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...