A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Folie


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  118

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T22:28:02

Video Produksioni:

Pro Video


Unë rilinda sot...
Shpirti im jeton afër teje, fale teje, ooo
Në një natë si kjo asgjë nuk më ndalon
Të të them ty se të dua,të dua...

Trego ça di me bo...

Une te kerkoj kudo qe je
Do ta kuptosh sa per mua vlen
Me mbaj ne krahe,me bej te ndjej
Harro gjithcka dua te kercej

Huoo...tani jemi shumë pranë
ndjej eren tende shikimin tend
Huoo...tani të shoh në sy di cfare kerkon ti
E di mirë çfarë do

Unë rilinda sot...
Shpirti im jeton afër teje fale teje ooo
Në një natë si kjo asgjë nuk më ndalon
Të të them ty se të dua,të dua...

Unë rilinda sot...
Shpirti im jeton afër teje, fale teje, ooo
Në një natë si kjo asgjë nuk më ndalon
Të të them ty se të dua,të dua...2x

Trego ça din me bo...2x

Huoo...tani jemi shumë pranë ndjej erën tënde
Huoo...tani të shoh në di cfare kërkon ti
Unë rilinda...unë rilinda sot...
Unë rilinda sot...unë rilinda sot...

Unë rilinda sot...
Shpirti im jeton afër teje , Fale teje, ooo
Në një natë si kjo asgjë nuk më ndalon
Të të them ty se të dua,të dua...2x


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   Mali95   oliverta12
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018