A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Besa - Tatuazh Në Zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  231

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T11:48:07

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Teksti:

Alban Skenderaj

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013
Shenjë të kam përjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër, në zemër
Shpirtin lë nënshkrim
Brenda trupit tim
Miku im më i vjetër

REFRENI:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo, nuk dua një tjetër, një tjetër
E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër.

REFRENI 5x:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018