A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besa - Një Këmbanë Po Jehon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T04:59:59

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."


nje kembane nje kembane sot kundon yjet shkelqejne
festat po afrojne kete vit gjije dhurata qe pres je ti zemer ne mengjes
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbi
shpirti ndizet une ndihem
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiii

nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiii
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiiiqe dua kete vit te ri je ti bejbiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga ana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018