A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besa - Le Të Shkojë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T11:55:49

Këngë e albumit:

"Ti Je Festa Ime"

Këngë e albumit:

"Besa Për Festat..."


Moti Aq I Tmerrshem
Djali Aq I Lezetshem
Dhe Nje Dit Pran Tij Te Shkoj
Le Te Shkoj X3

Refreni
Ne Kete Nate Nata Po Shuhet
Nje Puthje Te Ftohte Ti Ruhen
Te Tregoj Sa Te Me Doje
Le Te Shkoje X3

Dhe Deboren Sfidoj Pa Fat
E Acarte Kjo Nate Me Stuhi
Me Shtrengo Ti Me Perqafo
Deri Ne Shtepi Do Jem Ngroht

Refreni
Kete Nate Nata Po Shuhet
Gjate Ftohtit Ti Ruhem
Dite Pa Ty Kaloj
Le Te Shkoje X3


Ky tekst u dërgua nga FIORA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018