A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Arabia (Faj)  (Feat. Gmd Babydave)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2014

2014-08-08T22:00:36

Teksti:

Besa Kokëdhima

Muzika & Teksti:

Kledi Bahiti

Video Produksioni:

Pro Video


Ref :
Faj o faj,
Me ty kam bë faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

E shikoj çdo natë
Më i miri në club
Flas me të por s'është my babe

Di gjithnjë të fitojë
Ai është Bad boy,
Prapë po du me kon' his lady

Bridge 2x:

I want you back
Said I want you back
Vetëm një natë
I want you back, said I want you back

Ref x 2:

Faj o faj
Me ty kam bo faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

DANCE LIKE IN ARABIA


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018