A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa Kokëdhima - 14


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2015

2015-02-14T17:26:47

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Alex Seitaj

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Pro Video


Kam lindur ne zinxhir
Po s’kam kërkuar kurrë mëshirë
C’do fjalë në shpirt më djeg
E unë vazhdoj ta mbaj sekret

Kam lindur në zinxhir
Me thanë: ti meriton më mirë.
Por zemër unë e di
Jo atë natë nuk ishe ti
Thonë se në këtë jetë ti dashuron vetëm një herë
dashuri e parë , mbetet ajo , që ka më shumë vlerë

Ref:
Të kam falur për atë natë
Por peng në shpirt kujtimet mbaj
Kur përplase tek un çdo fjalë
që thellë në zemër hapen plagë
Edhe koha do na harrojë
Sytë mbulo dhe veten fal
një ditë shpirti do ta pranojë

Shenjën që ne mbajmë

E humbur shkoj në udhetim
Për të rifituar shpirtin tim
Dhe s'mundem të harroj
E jotja është çdo frymë tani
Në netët pa mbarim
Kujtimet mbaj si ngushellim
Po zemer une e di
Jo atë natë nuk ishe ti

Ref x2
Të kam falur për atë natë
Por peng në shpirt kujtimet mbaj
Kur perplase tek un cdo fjale
Si shi i cmendur ne alsfalt
Edhe koha do na harrojë
Syte mbulo dhe veten fal
nje dite shpirti do ta pranoje

Shenjën që ne mbajmë

Outro x 4
Uou uou uou


Ky tekst u dërgua nga SaraKartolina (1)

2018-09-28 15:24:52
Kam lindur në zinxhirë
Po s’kam kërkuar kurrë mëshirë
çdo fjalë në shpirt më djeg
E unë vazhdoj ta mbaj sekret

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018