A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besa - Hangover


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2016

2016-08-10T14:14:09

Muzika:

Darko Dimitrov

Teksti:

Olti Curri

Orkestrimi:

Kledi Bahiti


Kur ti me flet, oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth, une e di, ke bo' faje
Loja po te ecen mire,
Fundi ka me qen' veshtire
Ti per çdo jave, i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim, me ne trup, mos e mbaj, jo
Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen' veshtire
Kjo dashnia t'bon hangover,
A don mo me pi, a don mo me pi?
Kjo dashnia t'bon hangover,
Dije bota esht' e vogel

Ref.:
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetem...oh
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetem...oh

Kur ti me flet, oh sa pis me bejne fjalet
Sa here me puth, une e di, ke bo' faje
Loja po te ecen mire,
Fundi ka me qen' veshtire
Ti per çdo jave, i ndryshon tatuazhet
Jo emrin tim, me ne trup, mos e mbaj, jo
Loja po te ecen mire
Fundi ka me qen' veshtire
Kjo dashnia t'bon hangover,
A don mo me pi, a don mo me pi?
Kjo dashnia t'bon hangover,
Dije bota esht' e vogel

Bridge x2
Mos m'thirr baby,
Un jam e njejta, crazy
Po t'shoh une ti ke mbet i njejt,
ti ke mbet i njejte
Ti ke mbet i njejte...
ti ke mbet i njejte!

Ref. x2:
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Cdo dite do jesh vetem
Do jesh vetem...oh
Ki me pa,
Ti zemer
Ki me pa
Se leht' esht'me u nda
Dhe kur te gjesh nje tjeter
Do jesh vetem...oh


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018