A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besa - Amor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2018

2018-09-22T16:20:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amor" kënduar nga Besa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Wisin y Yandel - Amor

(parte 1)

como te amo y si tu estas a mi lado sere feliz y esque tu eres todo para mi
(coro)

tu ojos me cautivany me siento encerrada en tu amor
(pate2)

me siento resgiuardada en en ti......
ty tu me haces feliz y no te dejare ir de mi corazon
(parte 1)
(coro)
(parte 3)
tu eres toda mi felizidadamor te esperare con todo mi corazon
(todo)

majo , diana ivett ,

Shakira - Amor

amor es lo unicoohstrk strjjuutlolyfdgvv dfy6yy6.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018