A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besart Halimi - Ti Nuk Me Ndjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2010

2010-06-26T00:20:51

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Enderrat"

Pjesëmarrëse në

VFM 2011

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4


Ouuouuouu...!!!

Ouuo Sa larg po shkon
syt i mbyll e më harrooon
Ooou sa larg të kam
Ouu jo ti smë don pran
ku do te shkosh?
kur zemra jote prap do t'më kerkon

Reff
Ti nuk më ndjen
Premtimet që ti i bëre
më nuk vlejn
Arsyet qi ti i thua jo
Nuk jan ato që
ne te dy po na ndajn
Ouuuoo

Ouuouu Sa larg po shkon
syt i mbyll e më harron
Ooou sa larg të kam
ouu jo ti smë don pran
ku do te shkosh?
kur zemra jote prap do t'më kerkon

Reff
Ti nuk më ndjen
Premtimet që ti i bëre
më nuk vlejn
Arsyet qi ti i thua jo
Nuk jan ato që
ne te dy po na ndajn
Ouuooo...


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018