A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Besart Halimi - Kaçurrelja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2012

2012-01-29T00:19:02

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Pjesëmarrëse në

Netët e Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

VFM 2012


Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera

Ne lagjen time eshte nje shitore ku
shesin karamela,por kryesorja eshte
puntorja me floket kaqurrela u,
krejt dredha dredha e si ajo ska tjera
kagjurela a aaaaaaaaaaaa kagjurelaaaaaa


nje ty nje mua ti e din se te un te dua
nje ty nje mua ti e din se te un te dua
Onanananananna

Ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o si ajo ska tjera krejt dredha dredha ta dish sa here shitore te shohin kinse
per karamela por kagjurrelja kur te me shohin dalin edhe gjana tjera o ma jep kete edhe ate edhe kete edhe ate

kagjurrelaa aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaaa
nje ty nje mua ti e din se te dua
nje ty nje mua ti e din se te dua
kagjurrela aaaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaaa
kagjurrelA aaaaaaaaaaaa
kagjurrela aaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Arbresha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018