A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besarta Reshani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Besarta Reshani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Më datë 25 Tetor 2016, Butrint Rashiti publikon videoklipin "Se Kam Qare", në bashkëpunim me Besarta Reshani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pandora

Viola

Lumnije Menxhiqi

Burbuqe Rada

Fatmire Mjaku

Zyle Krasniqi

Sidorela Kelmendi

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani

Arta Grajqevci


Tags: Besarta Reshani

Krijo Një Kartolinë