A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besi Avdo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Besi Avdo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 24 Qershor 2016, Besi Avdo publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Blenard Avdo. Në vitin 2016, Besi Avdo publikon albumin "Kavalerat". Më datë 12 Tetor 2017, Besi Avdo publikon videoklipin "Kthehu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Faton Thaqi

Luan Qallaku

Shkelzen Masholli

Jeton Murati

Rrem Gjakova

Xhavit Lezi

Granit Shala

Bekim Selami

Ed

P-Hoopss


Tags: Besi Avdo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018