A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besiana Mehmedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Besiana Mehmedi është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Rrjedhi nga një familje e njohur ku jam kulturuar dhe na janë ushqyer ambiciet e shëndosha për jetë. Unë jam rritur me “model” babain tim Qani Mehmedin-gazetar i njohur i cili ka shumë ndikim në ngritjen time si personalitet. Ai më ka mësuar herët që këngëtare e mirë është lehtë të jesh, por intelektuale vështirë. Fal tij unë sot jam profesoreshë dhe gazetare në radion shtetërore Australiane. Kam lind në Prishtinë, jam shkolluar në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Shkodran Tolaj

Shto profile

zyrtare

Opera Shqip (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Apollon
Klithje Jete
Per Ty Baca Beqe


Artistë Të Ngjashëm:

Albulena Kajtazi

Syzana Jashanica

Teuta Blaka

Valentina Rama

Besa Morina

Leonida Marjakaj

Aferdita Bajrami

Egzona Krasniqi

Drenusha Latifi

Valentina Ajdari


Tags: Besiana Mehmedi, Besiana Mehmeti, Besjana

Krijo Një Kartolinë