A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besiana Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Besiana Shkodra është një këngëtare e njohur. Muzika ka qene pjese e saj qe nga fillimi jetes. Ka kryer shkollen fillore te muzikes ne Gjilan, instrumentin viole. Besiana vazdhoi muziken edhe ne shkollen e mesme kur pulikoi 2 kenge. Tani ajo studion ne Prishtine ne fakultetin e arteve ne degen e muzikes. Shpresojm te kete me shume publikime kengesh nga Besiana. Më datë 29 Dhjetor 2013, Besiana Shkodra publikon videoklipin "Together", në bashkëpunim me Dardan Ferati. Videoklipi u prodhua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nita Bahtiri

Liridona Spahiu

Dorentina

Anita Musliu

Fjolla Shala

Qendresa Batllava

Edona Vatoci

Himena Ymeri

Siciliana Mazi

Blerina Shera


Tags: Besiana Shkodra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018