A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besiana Tolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besiana Tolaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Talenti i Besianes u zbulua që në fëmijëri. Mori pjesë nëpër koncerte të ndryshme si teatrale ashtu edhe muzikore. Ka kenduar live në çdo performancë të saj. Ajo u shfaq edhe në audicionin Albanian Star ku arriti deri në finale, paraqitja e saj befasoi jurinë poashtu mori edhe shumë zemra të publikut me zërin emocionues dhe bukurinë e saj. Besiana është një këngëtare që premton shumë, ku edhe në një intervistë që kish bërë, tha: “Ku ka muzikë unë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enisa

Dafina Kastrati (Gjermani)

Fjolla Shala

Eronida

Edona Vatoci

Donika Nuhiu

Erza Hoti

Rina Bilurdagu

Fatjona Kuçi

Qendresa Batllava


Tags: Besiana Tolaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018