A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besim Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Lladroviq (Malisheve) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Besim Krasniqi është një këngëtar i njohur. Jeton ne Prizren dhe kendon qe nga femirija, ku ka filluar me agjallaret e vet neper dasma si rapsod kurse nga shkolla e mese ka fillu te kendoj sebashku me bashkshorten e vet Kumrije Mustafen. Ende kendojne neper ahengje te ndryshme dhe mbremje te ndryshme si ne kosove Maqedoni Shqiperi dhe ne diaspore. Më datë 5 Janar 2009, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 8 Qershor 2014, Besim Krasniqi publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gjithe Deshmoreve U Qofte Lavdi


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Kosovar Alija

Luli (Lulzim Sadiku)

Mili Sallauka

Artan Bakija

Astrit Stafai

Nexhat Vitia

Edi Krasniqi

Ramadan Abazi

Faruk Visoka

Hazir Qelaj


Tags: Besim Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018