A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besjan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Besjan Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin". Më datë 25 Tetor 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak". Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime". Në vitin 2007, Besjan Gashi publikon albumin "Amazona Ime". Më datë 11 Shtator 2010, Besjan Gashi publikon videoklipin "Lere Kompjuterin". N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Fjala E Fundit (2010)

Amazona Ime (2007)


» Dërgo Një Këngë »

Super Yll
Hajt Moj Gru ...
A E Din
Mamasita
Jemi Nda
Mos Ta Nin
S'ka Inat Ne Dashuri
Pa Ty Vuaj
Pa Nafak
S'munden Me Na Nda


Artistë Të Ngjashëm:

Blerim Lutfiu (Beli)

Erkan Musliu

Keli

Hysni Zeqiri

Hysen Smajli

Faruk Visoka

Adriatik Lota

Agron Ahmeti

Valon Shehu

Dardan Aliu


Tags: Besjan Gashi, Besian Gashi, Besjani, Besiani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018