A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Besjan Gashi - E Pa Bese


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2006

2006-09-18T18:19:34

se kam prit prej tej zemern me ma thy kurr nuk e kam menduar qe kam mu nda me ty syt e tu tash po ja fal tjeter kujt ke vendos pergjithmon mem lon me vujt

ref.
kurr nuk kam dit qe je e pa bes e paske pas zemer e zes kurr nuk e kam dit se qfar qellimi ke i mjeri aj qe nuk te nje.

se kam prit prej teje lamturmir me thon as gjë slash per vete krejt ti kom dhon syt e tu po ja fal tash tjeter kujt ke vendos pergjithmon me lon me vujt

ref.
kurr nuk e kam dit qe je epa bes e paske pas zemer e zez kurr nuk e kam dit qfar qellimi ke i mejri aj qe nuk te nje


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018