A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besjani - Hajt Moj Gru ...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2012

2012-03-23T01:16:23

Shuje diriten edhe fli mos me prit se nuk dot vij mbylle deren ti moj gru sonte shum kam me u vonu

Ne saba une ndoshta do te vij pa merak se me shok kam me pij

ref.2
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet

Gruja jem don me u tranu pse ne shpi sdu me shku se din ajo hallin tem se shum ne shpirt kam helm ah moj gru ma mir e ke mem prit skam ku shkoj vij sat zbardh kjo drit

ref.3
Hajt moj gru rri rehat per mu mos u ban merak sonte seq kam nje siklet me ardh ne shpi se kam njet


Ky tekst u dërgua nga  sidorela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018