A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Besjan Gashi - S'munden Me Na Nda


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2018

2018-04-29T15:01:36

Muzika:

Hekuran Krasniqi

Teksti:

Egzon Pireci

Orkestrimi:

Alban FurtunaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "S'munden Me Na Nda" kënduar nga Besjan Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "S'munden Me Na Nda".
Videoklipi nga Besjan Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zidan Limani & Sanie Limani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-Z:Jemi cifti dashuruar por te gjith mbajn fer ne sy prej inati per tna nda bisedojn per dredhi 2x hey hey hey hey
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x
-Z:Gjithmon me ironi bisedojn kur na takojn kur na shohin dor per dore si barut eksplodojn 2x
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x.....
lej lej lejle lejle lejle lej lej lej le lej le lejle lejle lejle lej lej........
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashur 2xu .....Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018