A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Dita E Shkolles

Dita E Shkolles E Festojm Ne
Ne Desivojc Ne Poliqk
Mbi Tok E Mbi Dhe

Diten E Shkolles
Diten E Te Ndriquarit
Kjo Dit Eshte Jona
Nje Dit Nje Fjal Guri

Urime Festa E Dites Te Shkolles
Ju O Miq Te Mij
Kete Dit Te Qmuar Si Te Ishte Pavarsi.

- poezi nga Beslinda Shurdhani


- Poezia u dërgua nga Beslinda Shurdhani -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  68

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018